Oferta pracy: Sekretarz naukowy

Nazwa stanowiska: Sekretarz naukowy

Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisko SEKRETARZ NAUKOWY.

Oferujemy ciekawą pracę, w stymulującym środowisku, na korzystnych zasadach zatrudnieniowych.

Zadania:

  • koordynacja aplikacji o różnorodne projekty badawcze, zagraniczne  i krajowe,
  • wyszukiwanie, udostępnianie i szkolenie pracowników w zakresie możliwości uczestnictwa w projektach,
  • pomoc w zakresie redagowania i składania wniosków o realizację projektów badawczych,
  • pomoc w administrowaniu realizowanymi projektami,
  • współpraca z krajowym i regionalnym Punktem Kontaktowym,
  • udział w pracach Sekretariatu Dyrektora,
  • udział w przygotowaniu do oceny parametrycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zasad funkcjonowania systemu finansowania nauki w kraju oraz w Unii Europejskiej,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolności organizacyjne, kreatywność, samodzielność i komunikatywność,
  • mile widziane umiejętności w zakresie Public Relations.

Wykaz dokumentów, które należy złożyć:

  • list motywacyjny,
  • CV,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie,
  • adresy dwóch osób referencyjnych.

Termin składania dokumentów upływa w dniu 20.10.2017 r.

Dokumenty z dopiskiem „SEKRETARZ NAUKOWY” należy kierować na adres: Instytut Genetyki Człowieka PAN, ul. Strzeszyńska 32, 60-479 Poznań  lub na adres: malgorzata.strecker@igcz.poznan.pl

Oferta pracy – sekretarz naukowy 01.09.2017; 17.08.2017